logo

Věra Burešová
cestovní agentura
Křiby 4721
76005 Zlín

Email: buresova28@seznam.cz
corpore-sano@centrum.cz

Phone:
777 885 985
604 441 358


Lazio > Řím > Casa Mia

Casa Mia

Typ: apartmán
Počítadlo: 2588

Oblast: Lazio
Místo: Řím


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg


Bed and breakfast CASA MIA je umístĕn v krásném historickém paláci postaveném v třicátých letech. Nachází se v klidné a bezpečné čtvrti Říma – ZONA PRENESTINA. V těsné blízkosti najdete zastávku autobusu a tramvaje, která Vás dopraví za 20 minut do historického středu města a tak můžete navštívit veškeré turistiché atrakce, které Vám nabízí Řím (Koloseum, Svatý Jan Luteránský, Domus Aurea, Nádraží Termini a další). Bed and breakfast je útulný a přívĕtivý a jistě se zde budete cítit jako doma. Nabídneme Vám pobyt v pokojích vkusnĕ zařízených a kompletnĕ vybavených. WI-FI zdarma.

Bed and breakfast Vám připraví každé ráno bohatou a chutnou snídani a navíc Vám umožní používat kuchyňku k přípravě večeře.

Dům Casa Mia je ideální pro ty, kteří chtějí být vzdáleni od každodenního městského chaosu. Na druhou stranu najdete perfektní spojení s historickým středem Říma a v těsné blízkosti se nachází Univerzitní čtvrť a Nádraží Tiburtina. Je pohodlný hlavně pro ty, kteří přiletí na letiště Fiumicino. V tomto apartmánu můžete strávit klidně a pohodlně Vaši dovolenou. Apartmán je bezchybně zařízen a nabízí perfektní služby za příznivou cenu. Byt je složen ze tří velkých dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou solidně vybaveny.( televize a užívání kuchyně)

Historické centrum se nachází zhruba 20 minut cesty dopravními prostředky.

CENY JSOU UVEDENY V EURO VŽDY ZA CELÝ POKOJ SE SNÍDANÍ. CENY SE POHYBUJÍ DLE SEZONY A MĚNÍ SE BĚHEM ROKU V UVEDENÉM ROZMEZÍ. V CENĚ WI-FI INTERNET.

Ceny 2022 MIN MAX
     

  na vyžádání.


Kontaktní formulář
(uveďte termín, typ ubytování, počet osob, stravování ano, ne, nějaké zvláštní požadavky)

tisk