logo

Věra Burešová
cestovní agentura
Křiby 4721
76005 Zlín

Email: buresova28@seznam.cz
corpore-sano@centrum.cz

Phone:
777 885 985
604 441 358


Lago di Garda > Torbole > Apartmány Hvězda

Apartmány Hvězda

Typ: apartmán
Počítadlo: 6418

Oblast: Lago di Garda
Místo: Torbole


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg


Apartmány BILO pro 2-4 osoby
Apartmány TRILO pro 3-6 osob

Celkem: 9 apartmánů, každý má solidně vybavenou kuchyň, vl. sociální zařízení, koupelnu se sprchou, parking pro 1 auto.

Poloha apartmánového domu Hvězda:

  • 20 m jezero Lago di Garda
  • v historickém centru Torbole
  • 15 km lyžařské středisko Monte Baldo
  • 60 km lyžařské středisko Madona di Campiglio

Sport a rekreace:

Jezero Lago di Garda a jeho severní část patří do regionu Trentina a je nejjižnější částí německy mluvícího obyvatelstva v Evropě. Lago di Garda je dlouhé 45 km, má rozlohu 370 km2, hloubku až 400 m, a je největším jezerem Itálie. Někdy je nazýváno Středozemním předalpským fjordem.

Okolní hory - Adamello, Presanella a Brentské Dolomity patří k nejvyšším v Itálii a jezero dobře chrání před severními větry, takže zdejší mírné středomořské klima má dostatek slunce, příjemnou teplotou (i v zimě) a celoročně se zde daří středomořské vegetaci (olivoníky, citronovníky, oleandry ad.). Od r. 1980 je kvalita vody trvale kontrolována a hydrobiologické zajímavosti včetně fauny a flory jezera jsou zdarma celoročně k navštívení ve výstavních místnostech v zámečku Villino Campi v historickém městečku Riva del Garda. Mimo zajímavé historické centrum je zde ve staré pevnosti La Rocca celoročně a zdarma přístupné městské muzem s nádherným okolním parkem.

V městečku Arco na skalním výběžku naleznete románský hrad s možností prohlídky a krásné vyhlídky na údolí a jezero.

Torbole sul Garda:

Torbole sur Garda je bývalé rybářské městečko v blízkosti řeky Riva. Blízké Nago leží u Torbole asi 1 km nad jezerem s nádherným panoramatem hor a jezera. Pro svá geniální díla zde hledali inspiraci J. W. Goethe, Franz Kafka, Thomas Mann ad. Kultura: hrady, zámky (Drena), muzea, koncerty, divadla, festivaly, ochutnávky, léčebné kůry včetně vinné, projížďky lodí po jezeře či z Malcesine lanovkou na Monte Balda 1760 m ad. Sporty: jezero je známé velice příznivými větrnými podmínkami pro jachting a windsurfing, vodní sporty, plavání. Další sport. možnosti: tenis, cyklistika, horská kola, horolezectví, in-line skating, paragliding, turistika do vinic, olivových hájů, k hradům a zámkům, výpravy na horské vrcholy nad jezerem.

Na lyže a do hor oblasti Madona di Campiglio je odsud asi 60 km.

Zajímavé služby apartmánového domu Hvězda:

Kompletně zařízené rodinné apartmány včetně kuchyně, podzemní parking (pro auto ke každému apartmá), místnost na kola a surfy.

Apartmány jsou celoročně v provozu a mají ideální polohu - jen 20 m od jezera Garda. Jsou velmi moderně a komfortně zařízeny a kompletně vybaveny. Nabízí úschovnu kol, surfů, přístup na internet. Pejsci povoleni.

Akce Torbole / Lago di Garda:

  Outdoor Days
  Surf Festival Torbole

Ceny a termíny 2022 na vyžádání

 


Kontaktní formulář
(uveďte termín, typ ubytování, počet osob, stravování ano, ne, nějaké zvláštní požadavky)

tisk