logo

Věra Burešová
cestovní agentura
Křiby 4721
76005 Zlín

Email: buresova28@seznam.cz
corpore-sano@centrum.cz

Phone:
777 885 985
604 441 358


Toskánsko > Maremma > Casa di vino Toscana

Casa di vino Toscana

Typ: pokoje a apartmány
Počítadlo: 7661

Oblast: Toskánsko
Místo: Maremma


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg


Typická italská venkovská usedlost a biofarma se nachází v oblasti Maremma na jihu Toskánska, 15 minut od moře, v naprosto klidném místě na kopci s panoram.výhledem, uprostřed panenské přírody. Vlastní produkce vína s ochutnávkou.

Pobyt na farmě je ideální pro pravou relaxaci, daleko od uspěchané civilizace, ale v dostupné vzdálenosti od atraktivních lokalit oblasti Maremma. V roce 2002 byla farma rekonstruována a založena vinice, olivový háj a ovocný sad. Vzniklo zde útulné, romantické a komfortní prostředí pro ty, kteří vyhledávají odpočinek v klid a relax. Ideální místo pro romantické víkendy či pobyty s přáteli, pro oslavování důležité události nebo pro obnovu a načerpání energie.

Ubytování pro hosty je k dispozici ve 4 domcích:

Casa 1 /2 osoby/ plocha 28 m2, 1 pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení, frigobar, TV Sat, klimatizace. Malá kamínka na dřevo. Atraktivní zahrada, barbeque.

Casa 2 /4-6 osob/ Plocha 94 m2, dům má 2 úrovně- dole jsou 2 ložnice po 2 lůžkách, nahoře kuchyň, obývák a koupelna. TV color, CD přehrávač, kamínka na dřevo. Velá zařízená venkovní terasa, barbeque.

Casa 3 – 50 m2, 2+1 ložnice, kuchyň. kout, koupelna se sprchou, venku terasa s pergolou.

Casa 4 – plocha 80 m2, 2 ložnice + obývák, nádherná velká terasa s výhledem, pergola, stolek + lehátka na terase, v předsíni je lednička.
K dispozici hostům je také bazén z přírodních materiálů a  kulatým hydromasážním bazénkem uprostřed zelené zahrady s lehátky a slunečníky

 

Ceny na vyžádání.
Cena zahrnuje spotřebu energií, závěr.úklid, vstup na bazén, WI FI připojení.
Ve vysoké sezoně minimálně 7-denní pobyty.

V červnu a září pouze polopenze, nelze pobyt se snídaní.

Snídaně ve formě bufetu zahrnuje velký výběr sladkých i slaných pokrmů, teplé a studené nápoje. Večeře je zaměřena na místní speciality. Skládá se z s bufetu předkrmů, prvního a druhého chodu, zeleniny z vlastní biozahrady, dezertu, vína vlastní produkce, vody a kávy.

MOŽNOSTI ZÁBAVY V OKOLÍ:

Oblast Maremma je vyhledávaná pro rozmanitost své krajiny a panenskou přírodu, borové lesy, dlouhé písečné pláže a útesy s křišťálově čistým mořem, přírodní parky s četnými stezkami pro pěší turistiku a cyklistiku. Ochutnávky vín, olivového oleje, sýrů a dalších specialit na místních farmách.   Na farmě se produkuje červené i bílé víno a je zde biologická zahrada, kde se pěstuje zelenina a ovoce.

Vypěstované produkty jakož i další produkty z okolních farem této oblasti (šunky, salámy, sýry, divočina, houby, med, marmelády a výtečná místní vína) je možno ochutnat při večeřích s jednotným menu nebo v rámci studených obědů a lehkých občerstvení.

 

 

            


Kontaktní formulář
(uveďte termín, typ ubytování, počet osob, stravování ano, ne, nějaké zvláštní požadavky)

tisk