logo

Věra Burešová
cestovní agentura
Křiby 4721
76005 Zlín

Email: buresova28@seznam.cz
corpore-sano@centrum.cz

Phone:
777 885 985
604 441 358


Lago di Garda > Arco > Zelený dům

Zelený dům

Typ: aparmán
Počítadlo: 3179

Oblast: Lago di Garda
Místo: Arco


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg


Vítejte v Zeleném domě!

Apartmány zařízené s péčí a dobrým  italským vkusem, nabízí příjemné rodinné prostředí, pravou italskou atmosféru. Při pobytech v tomto domě panuje skvělá organizace služeb pro klienty.
Zelený dům  se nachází v klidné vilové čtvrti, v docházkové vzdálenosti od centra města ARCO, a jen 3 km od jezera Lago di Garda. V blízkosti jsou také oblíbené cyklotrasy, horolezectví, tělocvičny, jízda na koni, Nordic Walking, školy plachtění a surfování a  mnoho dalších příležitostí pro aktivní dovolenou.

Apartmány  pro  2-4 osoby

Vkusně zařízené apartmány jsou jednoduché, ale pohodlné, s veškerým vybavením nezbytným pro klidnou a odpočinkovou dovolenou.
Skládají se z velké ložnice s manželskou postelí, TV, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro další dvě osoby. Soukromé parkoviště a prostorná úschovna sportovního vybavení (kola, surfy atd) + garáž.

Apartmány  pro 4-7  osob

Skládají se z velké kuchyně s rozkládací pohovkou, 2 dvoulůžkové ložnice, jedna s patrovou postelí, TV, koupelna se sprchovým koutem.
Mají také velkou terasu, kde si můžete odpočinout nebo si vychutnat poklidný oběd  s výhledem na hrad Arco. Soukromé parkoviště a prostorná úschovna sportovního vybavení (kola, surfy atd) + garáž .
 
Ceny 2022 na vyžádání mailem. Výhodná cena, skvělá lokalita.

 

 


Kontaktní formulář
(uveďte termín, typ ubytování, počet osob, stravování ano, ne, nějaké zvláštní požadavky)

tisk