logo

Věra Burešová
cestovní agentura
Křiby 4721
76005 Zlín

Email: buresova28@seznam.cz
corpore-sano@centrum.cz

Phone:
777 885 985
604 441 358


Toskánsko > Maremma > Venkovská farma Na Kopci

Venkovská farma Na Kopci

Typ: apartmány + 1 pokoj
Počítadlo: 4572

Oblast: Toskánsko
Místo: Maremma


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg


Venkovská farma Na Kopci

Venkovská farma Na kopci se nachází v srdci chráněného národního parku Maremma.
Starý statek, byl nově zrekonstruován při pečlivém respektování původní architektury.
Stojí na zeleném kopci, který dominuje celému údolí.
Statek je obklopen vinicemi, z nichž se získává víno dvou druhů DOC - Bianco di Pitiano a Sovana Rosso. Víno zde můžete ochutnat a zakoupit v místním sklípku ve střediskové obci, je úžasné….K dispozici ubytovaným hostům je bazén, umístěný v zahradě, také gril.

Ubytování v apartmánech:

Všechny apartmány jsou charakterizovány tím, že mají podlahy z travertinu v dokonalém toskánském stylu. Každý apartmán s vlastním vchodem, veškeré zařízení je instalováno s velkým důrazem na detail, s použitím starého toskánského nábytku pečlivě obnoveného místními řemeslníky. Některé z kusů nábytku jsou exkluzivní kousky vyrobené přímo mistrem Guido Ricci Mase.

Každý apartmán je prostorný a světlý, skládá se z ložnice, koupelna a obývací pokoje a –kuchyě.Všechny apartmány   jsou vybaveny topením, klimatizací, satelitní TV.
WiFi internet.

Ke každému bytu přiléhá příjemný venkovní prostor, zařízený stolem a židlemi.
Uvnitř apartmánů najdete informace o tom, jak trávit dovolenkové dny v oblasti Maremma, k dispozici jsou turistické mapky, plánky oblastí a všechny další informace, které mohou být užitečné, aby se stal Váš pobyt nezapomenutelným.

1.Apartmán Cilie

Tento apartmán je největší a nejvíce elegantní ze všech. Skládá se z prostorné ložnice s manželskou postelí, koupelny     s mramorovým umyvadlem, velký obývací pokoj s pohovkami a krbem a vestavěnou kuchyňskou linkou.
Byt je zařízen s vkusem a elegancí. Nachází se v přízemí s přímým vstupem na bazén.
Pod sloupovím je umístěn stůl s židlemi, kde si můžete vychutnat nádherný výhled do krajiny.

2. Apartmán SanGio

Tento byt se nachází v přízemí, na straně bazénu. skládá se z velké ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem, a prostorného komfortního obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, krásným krbem . Ručně dělané terakotové podlahy, travertinové koupelny , všude prima dekor. Na verandě, v přední části bazénu, je umístěn stůl a židle.

3. Apartmán Malva

Nachází se v prvním patře, skládá se z ložnice s manželskou postelí, koupelny, a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Byt Malva má nádherný výhled do údolí z velké terasy, která je vybavená stolem a židlemi pro hosty.
Vedle bytu Malva v prvním patře, tam je také další samostatná ložnice s koupelnou, s přístupem z velké terasy.                 Je zařízená a zrekonstruovaná stejným stylem, je možné si ji pronajmout společně s některým z dalších bytů.

4. Apartmán Verme

Nachází se v přízemí, na opačné straně bazénu, apartmán se skládá z ložnice s manželskou postelí velké, koupelnu        a obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem.Byt je kompletně zrekonstruován z přízemí starého domu, který byl obnoven staré cihly, s nimiž byl přepracován podlahy.Dispozice stůl a židle na verandě. Kachlová koupelna s travertin hrubou, starožitným nábytkem.


Bazén:

Bazén, který mají hosté k dispozici, se nachází na boční straně domu. Jeho strategická poloha vám umožní vychutnat     si dlouhé koupele přímo s výhledem na údolí pod vámi.
V bazénu je mořská voda. Pro údržbu vody ve skutečnosti nejsou použity žádné chemikálie, ale pouze sůl.

Gril: Zahrada kolem domu je vybavena grilem pro hosty.

 Oblíbené ubytování v Toskánsku, nejkrásnější část Itálie !

CENY 2022 A  VOLNÁ   KAPACITA   NA   VYŽÁDÁNI   MAILEM. Nyní sleva 12% za včasné objednávky do 30.5.2022.

corpore-sano@centrum.cz  

Phone 777 885 985


Kontaktní formulář
(uveďte termín, typ ubytování, počet osob, stravování ano, ne, nějaké zvláštní požadavky)

tisk