logo

Věra Burešová
cestovní agentura
Křiby 4721
76005 Zlín

Email: buresova28@seznam.cz
corpore-sano@centrum.cz

Phone:
777 885 985
604 441 358


Calabria > Copanello > Vilky Cala Verde

Vilky Cala Verde

Typ: apartmán
Počítadlo: 3845

Oblast: Calabria
Místo: Copanello


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg


Villaggio Club CALA VERDE je velmi oblíbené residenční středisko, složené z malebných dvoupodlažních řadových vilek. Celý vilový komplex leží v blízkosti moře v centru prázdninové vesničky Copanello. Ke zpestřní vaši dovolené doporučujeme výlety do blízkého Crotone s řeckými vykopávkami, do města Soverata s krásnou pobřežní promenádou, včetně jeho výše posazeného historického jádra, do Cattolica di Stilo s nejzachovalejším byzantským kostelem a do mnoha jiných lákavých míst. Hostům je k dispozici bazén pro dospělé s hydromasáží a bazén pro děti se slunečníky, lehátky a terasou, amfiteátr, bar, recepce, pizzerie, tenisové kurty, hřiště na minifotbal, bocce, stolní tenis, plážový volejbal, dětský koutek, nehlídané parkoviště u apartmánů. Pro hosty je pořádán také bohatý zábavní a sportovní program. Přibližně 300 m od villaggia se nacházejí různé obchůdky, 2 km odtud je také velké nákupní středisko. Vilky jsou dvoupodlažní, mají dva vlastní vchody se zahrádkou s živým plotem, vlastní sociální zařízení se sprchou, balkon.

Vzdálenost od pláže: 150 - 400 m
Pláž: soukromá i volně přístupná, písčitá

Typ vilka - přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo dvougaučem a kuchyňským koutem; 1. patro: ložnice s manželskou postelí, pokoj s jedním lůžkem nebo patrovou postelí. Možnost 7. lůžka (za příplatek).

  • Animace: možnost zúčastnit pestrých zábavních vystoupení a kabaretů.
  • Klubová karta: umožňuje volný vstup do bazénů s použitím slunečníků a lehátek, na soukromou pláž, kde je pro každou vilku vyhrazen 1 slunečník a 2 skládací lehátka, do miniclubu pro děti, použití sportovních hřišť (mimo nočního osvětlení).
  • V ceně: pronájem apartmánu na 7 nocí, ložní prádlo.
  • Povinné poplatky na místě: spotřeba vody, plynu a elektřiny 30 € (vilka 2/4), 50 € (vilka 5/6), závěrečný úklid 60 € (kuchyňský kout klient uklidí sám), klubová karta 40 €/týden dosp.osoba 30 €/týden děti do 14 let
  • K dokoupení: ručníky 8 €/os./výměna (úhrada na místě), přistýlka 30 €/týden, 90 €/týden (v období 12.07. - 09.08.) (úhrada v CK).
  • Vratná kauce: 100 €
  • Zvířata: povolena malého vzrůstu za poplatek 50 €.
  • Odjezd: sobota
  • Příjezd: sobota
  • Minimální počet nocí: 7
Ceny 2022 v Eur Vilka 2/4 Vilka 5/6
     

  CENY na vyžádání.

Ceny v tabulce jsou uvedeny v Euro


Kontaktní formulář
(uveďte termín, typ ubytování, počet osob, stravování ano, ne, nějaké zvláštní požadavky)

tisk